
----------------------------------------------------
2025. december 6-án Esztergomba szerveztük az adventi buszos kirándulást.

----------------------------------------------------
Ebben az évben is azokat az áruházakat részesítettük előnybe, amelyek gyermek barátiabbak, ahova bátran lehetett jönni kis gyermekekkel gyűjteni.

----------------------------------------------------

----------------------------------------------------
A családok igen aktív közreműködésével alapos kertrendezés zajlott. Kicsik és nagyok együtt vették ki a részüket a munkából. A munka mellett zöldségekből izgalmas alkotások születtek és jó beszélgetések folytak, valamint a finom ebéd és palacsinta édesítette meg a napot.

----------------------------------------------------
Ebben az évben a NOE Őszi találkozóját Szombathelyen, a Vasi Skanzenben tartotta.

----------------------------------------------------
Ezen a napon két programmal is vártuk családjainkat. A nyár végi ruházás mellett hosszú idő után végre használható lett a Közösségi Ház konyhája.
Bővebben-->
----------------------------------------------------
----------------------------------------------------
A Családi napon Tóth Andor tagtársunk vezetésével elindult egy sorozat a Környezettudatos Ház címmel.

----------------------------------------------------

----------------------------------------------------
Idén másodszorra rendeztük meg Érden, a Babaköszöntő születésnapi ünnepséget, ahol azokat a családokat köszöntöttük, akik az előző évben egy új életre mondtak igent, és kisbabának adtak életet, illetve Érden, vagy Tárnokon élnek.
.jpg)
----------------------------------------------------
Az Élelmiszerbank harmadszorra szervezett tavasszal élelmiszergyűjtést. Egyesületünk három helyszínen gyűjtött élelmiszert: a Balatoni úti LIDL-ben, az AUCHAN Törökbálint és a budaörsi TESCO áruházban. A másfél nap alatt 2 tonna élelmiszer gyűlt össze, melyet saját és a környezetünkben élő családoknak, szervezeteknek osztottunk ki. A gyűjtésért önkéntes óra vagy diákoknak közösségi óra járt.

----------------------------------------------------
Egyesületünk ebben az évben is lehetőséget biztosított húsvéti kézműves alkotások készítésére. Helyszín a Közösségi Ház volt.

----------------------------------------------------
Áprilisban ünnepeljük a Föld napját és ez mindig kitűnő alkalom a szemétszedésre. A TeSzedd akció keretében három időpontban három helyszínen gyűjtöttünk. Ez a program is mindig jó alkalom a környezetünkért tevésre egy jó közösségben.

----------------------------------------------------
A III. Életvédelmi nap rendezvényünket 2025. március 29-én 12:30 - 18:00 között tartottuk a Szepes Gyula Művelődési Központban.

----------------------------------------------------